Każde oświadczenie składa się z kilku stron zeskanowanych do pliku PDF.
Aby przeczytać oświadczenie majątkowe wystarczy kliknąć imię i nazwisko. Nastąpi proces ściągania pliku [może potrwać kilka minut w zależności od rodzaju połączenia z internetem]. Oświadczenie powinno ukazać się w oknie przeglądarki. Przeglądarka użyje do tego celu programu Acrobat Reader.
Uwaga!
Należy sprawdzić, czy w komputerze mamy zainstalowany program Acrobat Reader.
Gdyby się okazało, że Acrobat Reader nie jest zainstalowany, to można go doinstalować z płyt CD_ROM ze sterownikami dołączonymi do komputera [zawsze producent sprzętu dostarcza instrukcję obsługi w formacie PDF wraz ze sterownikami]. Można też go znaleźć na płytach CD_ROM dołączanych do czasopism komputerowych albo tutaj. Zaleca się aby wersja przeglądarki internetowej była jak najnowsza.
Uwaga!
Część B oświadczenia zgodnie z Ustawą z dnia 22 stycznia 1999r. o ochronie informacji niejawnych (Dz.U. Nr 11 poz.95 art.2 pkt 2 oraz art.19 ust.4) nie jest podawana do publicznej wiadomości, gdyż zawiera ona prywatne dane osobowe tj. adres zamieszkania i miejsce położenia nieruchomości.
|