Szanowni Państwo,

Informujemy, że konsultacje społeczne w sprawie „Budowy wschodniej obwodnicy Kielc” zostały wydłużone o dodatkowe 7 dni tj. do dnia 5 grudnia 2023r.

W dalszym ciągu zachęcamy mieszkańców do szczegółowego zapoznania się z propozycją rozwiązań oraz o zgłaszanie uwag pisemnie do Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Kielcach, ul. Jagiellońska 72, 25-602 Kielce lub pocztą elektroniczną na skrzynkę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszystkie uwagi można również składać w Urzędzie Miasta i Gminy w Daleszycach, które następnie zostaną w Państwa imieniu przekazane do Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Kielcach.

Szanowni Państwo,

Trwają konsultacje społeczne w sprawie „Budowy wschodniej obwodnicy Kielc”. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem tą inwestycją, Urząd Miasta i Gminy w Daleszycach w dniu 22 listopada 2023 r. wystosował pismo do Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Kielcach, który jest inwestorem z prośbą o przedłużenie konsultacji społecznych o dodatkowe 14 dni tj. do dnia 12 grudnia 2023 r.

Zachęcamy mieszkańców do szczegółowego zapoznania się z propozycją rozwiązań oraz o zgłaszanie uwag pisemnie do Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Kielcach, ul. Jagiellońska 72, 25-602 Kielce lub pocztą elektroniczną na skrzynkę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszystkie uwagi można również składać w Urzędzie Miasta i Gminy w Daleszycach, które następnie zostaną w Państwa imieniu przekazane do Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Kielcach.

Poinformujemy Państwa o decyzji w sprawie przedłużenia terminu konsultacji po otrzymaniu odpowiedzi ze strony ŚZDW w Kielcach.

Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce
na podstawie art. 6 ust. 1 i ust. 2 oraz art. 11 ust. 3 ustawy z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji
powiadamia o rozpoczęciu konsultacje społecznych
projektu uchwały Rady Miejskiej Daleszyce
w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji.

Przedmiotem konsultacji społecznych jest projekt uchwały Rady Miejskiej Daleszyce w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji.
Konsultacje społeczne mają na celu zapewnienie udziału interesariuszy w przygotowaniu dokumentów dotyczących procesu rewitalizacji, wymianę wiedzy i informacji oraz poznanie opinii w sprawie propozycji wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji w Daleszycach.